Skup aut – szybki sposób na sprzedaż pojazdu w atrakcyjnej cenie !

Czerwony samochód stoi w skupie aut

Sprzedaż samochodu na własną rękę może okazać się nie tak łatwym zadaniem jakby się wydawało na samym początku. Szczególnie, gdy właścicielowi zależy na czasie i zależy mu na szybkim załatwieniu sprawy. Osoby, które chcą sprzedać swoje auto stosują różne metody, przykładowo: mogą wystawić ofertę na portalach społecznościowych, na stronach internetowych poświęconych sprzedaży samochodów czy mogą wystawić karteczkę z informacją o sprzedaży auta za szybą. Każdy z tych sposobów jest dobry, natomiast może być różnie efektywny. Wystawiając samochód na sprzedaż przez internet możemy szybciej pozbyć się auta niż w inny sposób, natomiast możemy się tylko domyślać bo w rzeczywistości efekt może okazać się inny. Dlatego też właściciele samochodów mogą od razu sprzedać swój samochód na skupie.

Czym jest skup aut i jakie pojazdy można sprzedać ?

Większość osób może myśleć, że skup aut to to samo co komis samochodowy. Otóż, nic bardziej mylnego! Komisy samochodowe udostępniają miejsce na swoim parkingu za opłatą, którą należy uiścić w momencie finalizacji sprzedaży. Natomiast skupy aut odkupują od właścicieli samochodów pojazdy nawet za gotówkę. Sprzedaż auta na skupie to szybki sposób pozbycia się samochodu. Poniżej przedstawiamy kilka zalet sprzedaży samochodu na skupie :

  • Nie musisz poświęcać czasu na pisanie ogłoszenia
  • Nie musisz szukać stron i portali internetowych, żeby wstawić swoje ogłoszenie. Bardzo często wstawianie ogłoszeń na stronach internetowych motoryzacyjnych wiąże się z dodatkową opłatą.
  • Nie musisz zastanawiać się kiedy znajdzie się potencjalny kupiec
  • Od razu możesz dostać gotówkę do ręki
  • Nie musisz załatwiać formalności związanych ze sprzedażą auta
  • Jest to bezpieczny sposób sprzedaży samochodu

Sprzedaż auta na skupie niesie za sobą wiele korzyści. Jest to jedyny sposób, który gwarantują szybkie pozyskanie gotówki.

Jakie pojazdy przyjmują na skupie aut ?

Skup samochodów przyjmuje różne pojazdy. Możesz sprzedać samochód osobowy nie starszy niż z 2000r., a także samochody dostawcze. Ku zaskoczeniu wielu osób, można sprzedać pojazd niezależnie od jego stanu technicznego i stanu wizualnego. Oprócz aut bezwypadkowych, przyjmują także samochody uszkodzone. Ponadto możesz oddać samochód, który jest zarejestrowany i sprowadzony z innego kraju.

Auta mogą być przyjmowane od osób prywatnych, firm, korporacji, różnych fundacji, instytucji administracji publicznej czy innych zakładów pracy.

Podsumowanie

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta, najlepszym i zarazem bezpiecznym sposobem jest odsprzedanie go na skupie aut. Specjaliści mogą z Tobą się umówić w dogodnym dla Ciebie terminie i przyjechać pod wskazany przez Ciebie adres, aby obejrzeć auto i przedstawić ofertę. Oferty na skupie aut są atrakcyjne i umożliwiają kupno auta za gotówkę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.